bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Pramerica Życie z tytułem Etyczna Firma

Pramerica Życie z tytułem Etyczna Firma

Dodano: 2017-04-04

Redakcja Pulsu Biznesu po raz kolejny wyłoniła Etyczne Firmy Roku. W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie otrzymało Pramerica Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji. Jest to już druga taka nagroda ubezpieczyciela.

– Nasi klienci powierzają naszej ochronie nie tylko finanse rodzinne, ale także znacznie cenniejsze dla nich zdrowie i poczucie bezpieczeństwa ich bliskich. W tak wrażliwej sferze zaufanie do firmy jest kluczowe. Dzięki etycznym postawom naszych pracowników i współpracowników budujemy trwałe fundamenty wzajemnego zaufania i szacunku. Ogromnie cieszymy się z przyznanego tytułu, gdyż stanowi on uznanie dla naszej codziennej pracy, a także zobowiązanie do dalszego pielęgnowania opartych na wartościach i etyce relacji z naszymi klientami – mówi Aneta Podyma, Prezes Zarządu Pramerica Życie.

W organizowanym przez Puls Biznesu konkursie wyróżnione zostały firmy prowadzące działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na wartościach, wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.

W tegorocznej edycji konkursu, spośród aż 224 nadesłanych zgłoszeń, zaledwie 74 zostało zakwalifikowanych, a jedynie 15 firm zdobyło tytuł Etycznej Firmy, w tym między innymi PZU i Nationale-Nederlanden (czytaj więcej: Nationale-Nederlanden z tytułem Etyczna Firma).

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...