bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Pramerica Życie: Jaki prezent świąteczny zapewni korzyści w przyszłości? Ubezpieczenie!

Pramerica Życie: Jaki prezent świąteczny zapewni korzyści w przyszłości? Ubezpieczenie!

Dodano: 2017-12-06

Pramerica Życie rekomenduje ubezpieczenie jako alternatywę dla tradycyjnych pomysłów na prezent gwiazdkowy.

Połowa uczestników badania Pramerica Insight „Polacy i Amerykanie o finansach osobistych” uznaje za ważne lub bardzo ważne posiadanie ubezpieczenia na życie. Ponadto respondenci posiadający takie ubezpieczenie w ponad 70% odczuwają spokój i pewność co do bezpieczeństwa finansowego ich bliskich.

– Polisę możemy potraktować jako prezent dający poczucie bezpieczeństwa finansowego, spokój ducha i pewność jutra. Opłacane regularnie, nawet w niewielkiej wysokości, comiesięczne składki, po kilku latach mogą pomóc zgromadzić kapitał, który pozwoli obdarowanemu zrealizować jego marzenie, np. o wyprawie dookoła świata, starcie w dorosłe życie czy studiach zagranicznych – mówi Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie.

Polisa ubezpieczeniowa jest również zabezpieczeniem na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, jak choroba czy wypadek. Ubezpieczyciel przekonuje, że życząc najbliższym zdrowia, warto rozważyć taki prezent, który pomoże w walce z chorobą i zagwarantuje środki na leczenie, dzięki czemu pomoże odciążyć budżet domowy.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...