bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Portal Wiedzy Korporacyjnej – brokerze, to dla Ciebie

Portal Wiedzy Korporacyjnej – brokerze, to dla Ciebie

Dodano: 2022-07-24
Publikator: informacja prasowa

Ponieważ nowoczesny broker musi być specjalistą na wielu płaszczyznach biznesowych, ERGO Hestia postanowiła w tym pomóc i uruchomiła Portal Wiedzy Korporacyjnej.

Serwis zawiera specjalistyczne szkolenia i materiały edukacyjne. To baza wiedzy z szeroko pojętego obszaru ubezpieczeń. Platforma spełnia także rolę centrum komunikacji brokerów z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz jest wsparciem dla partnerów ubezpieczyciela w procesie profesjonalizacji zawodowej.

Portal składa się z dwóch części – otwartej i zamkniętej. W ramach wersji pierwszej – każdy ma dostęp do Centrum Wiedzy, które składa się z np. eksperckich artykułów. Natomiast do części drugiej mają dostęp wyłącznie zarejestrowani brokerzy. Znajduje się tam nieustannie aktualizowana baza szkoleń zawodowych. Dodatkowo osoby zarejestrowane mają możliwość uczestnictwa w dedykowanych spotkaniach z ekspertami zewnętrznymi.

Udział w szkoleniach zamieszczonych na Portalu Wiedzy Korporacyjnej daje możliwość spełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego i uzyskania certyfikatu. Serwis jest jednym z wielu działań ERGO Hestii na rzecz profesjonalizacji rynku ubezpieczeniowego.

Portal Wiedzy Korporacyjnej dostępny jest pod adresem: www.portalwiedzykorporacyjnej.ergohestia.pl.

 

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...