bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Portal Wiedzy Korporacyjnej – brokerze, to dla Ciebie

Portal Wiedzy Korporacyjnej – brokerze, to dla Ciebie

Dodano: 2022-07-24
Publikator: informacja prasowa

Ponieważ nowoczesny broker musi być specjalistą na wielu płaszczyznach biznesowych, ERGO Hestia postanowiła w tym pomóc i uruchomiła Portal Wiedzy Korporacyjnej.

Serwis zawiera specjalistyczne szkolenia i materiały edukacyjne. To baza wiedzy z szeroko pojętego obszaru ubezpieczeń. Platforma spełnia także rolę centrum komunikacji brokerów z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz jest wsparciem dla partnerów ubezpieczyciela w procesie profesjonalizacji zawodowej.

Portal składa się z dwóch części – otwartej i zamkniętej. W ramach wersji pierwszej – każdy ma dostęp do Centrum Wiedzy, które składa się z np. eksperckich artykułów. Natomiast do części drugiej mają dostęp wyłącznie zarejestrowani brokerzy. Znajduje się tam nieustannie aktualizowana baza szkoleń zawodowych. Dodatkowo osoby zarejestrowane mają możliwość uczestnictwa w dedykowanych spotkaniach z ekspertami zewnętrznymi.

Udział w szkoleniach zamieszczonych na Portalu Wiedzy Korporacyjnej daje możliwość spełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego i uzyskania certyfikatu. Serwis jest jednym z wielu działań ERGO Hestii na rzecz profesjonalizacji rynku ubezpieczeniowego.

Portal Wiedzy Korporacyjnej dostępny jest pod adresem: www.portalwiedzykorporacyjnej.ergohestia.pl.

 

Artykuły powiązane

Ryzyko rynkowe głównym problemem dla ubezpieczycieli w 2024 r.

W dniu 5 lutego 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) opublikował...

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...