bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Polska Liga Siatkówki we współpracy z Unilink

Polska Liga Siatkówki we współpracy z Unilink

Dodano: 2022-11-04
Publikator: informacja prasowa

W  minionym roku Unilink rozpoczął współpracę z Polską Ligą Siatkówki. Natomiast obecnie zapadła decyzja o kontynuowaniu współpracy w latach 2022-2024.

Firma ubezpieczeniowa wspiera PlusLigę, TAURON Ligę, TAURON 1. Ligę oraz rozgrywki AL-KO Superpucharu Polski i TAURON Pucharu Polski. Ponadto sponsor podjął decyzję o rozszerzeniu obszaru współpracy.

Warto w tym miejscu przywołać słowa Prezesa Polskiej Ligi Siatkówki: „Przed rokiem z wielką radością witałem wśród sponsorów Polskiej Ligi Siatkówki firmę Unilink, ale dziś cieszę się jeszcze bardziej, bo skoro po roku współpracy nasz partner chce ją przedłużyć, to znaczy, że jest zadowolony z naszych dotychczasowych wspólnych działań oraz, że współpraca przynosi obopólne korzyści”.

Z kolei jeden z członków zarządu Unilink zauważa: „W Unilink cenimy sobie długotrwałe relacje z naszymi partnerami. Po roku współpracy z Polską Ligą Siatkówki zdecydowaliśmy się na jej przedłużenie na kolejne dwa lata. To sport, który aż kipi pozytywną energią i atmosferą. A jednocześnie jest to dyscyplina sportu, która świetnie współgra z reprezentowanymi przez Unilink wartościami, takimi jak pasja, dbanie o zdrowie i współpraca, czyli gra zespołowa”.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...