bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Polisy turystyczne dostępne w aplikacji mobilnej mBanku

Polisy turystyczne dostępne w aplikacji mobilnej mBanku

Dodano: 2016-04-27

W najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej mBanku pojawiła się nowa funkcjonalność. Została udostępniona dla użytkowników możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego za pośrednictwem aplikacji. Bank planuje w przyszłości dystrybucję za pośrednictwem aplikacji również innych produktów ubezpieczeniowych. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z oprogramowaniem iOS oraz Android. Do tej pory ubezpieczenie turystyczne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oferował Bank Zachodni WBK.

W najbliższym czasie do grona instytucji sprzedających ubezpieczenia za pośrednictwem aplikacji ma dołączyć Millennium, który chce działać szerzej niż konkurencja.

– Przez bankowość mobilną chcemy sprzedawać polisy komunikacyjne, podróżne i mieszkaniowe. Początkowo współpracować będziemy na tym polu z jednym towarzystwem, ale w przyszłości niewykluczone, że zechcemy naszym klientom oferować produkty kilku firm – mówił Ricardo Campos, szef bankowości elektronicznej w Millennium.

Bank Millennium ma w planach również uruchomienie dedykowanej platformy do sprzedaży ubezpieczeń w internetowym serwisie transakcyjnym. Będzie ona działać analogicznie jak platforma aktualnie dostępna w mBanku. Campos deklaruje jednak, że będzie jeszcze bardziej intuicyjna niż produkt konkurencji.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...