bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Polisa dla narciarzy

Polisa dla narciarzy

Dodano: 2016-11-10

Powoli rozkręca się sezon narciarski. Tegoroczne ferie rozpoczynają się już 16 stycznia 2017 r. ale wiele osób z zimowego szaleństwa korzysta już w okresie świąteczno-noworocznym. Warto już teraz pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu na czas wyjazdu.

Kompleksowy pakiet ubezpieczenia dla narciarzy powinien przede wszystkim obejmować ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Polisa, jakiej oczekują narciarze ma przede wszystkim gwarantować im wypłatę odszkodowania w razie wystąpienia wypadku na stoku. A zatem nie może pominąć zwrotu kosztów leczenia oraz kosztów związanych z transportem medycznym do kraju w razie wyjazdu zagranicznego oraz kosztów udzielenia pomocy przez ratowników górskich. Istotnym elementem pakietu ochronnego przy wyjeździe na narty jest również ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone osobom trzecim, ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego oraz dodatkowe oferowanie usług assistance.

Artykuły powiązane

Nowe przepisy chroniące obywateli przed kradzieżą tożsamości od 1 czerwca.

Od 1 czerwca 2024 roku w Polsce będą obowiązywać nowe przepisy mające na celu lepszą ochronę obywateli przed k...

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...