bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Płynnościomat – rozwiązanie dla mikrofirm

Płynnościomat – rozwiązanie dla mikrofirm

Dodano: 2022-07-27
Publikator: informacja prasowa

Mikroprzedsiębiorcy wystawiający za swoje towary lub usługi faktury z odroczonym terminem płatności mogą skorzystać z Płynnościomatu Pekao Faktoring. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy zmagają się z problemem nieterminowych płatności, pozwala bowiem na wypłatę zamrożonych pieniędzy.

Płynnościomat jest produktem opartym na zautomatyzowanym procesie online. Oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb firmy. Usługa umożliwia mniejszym biznesom dostęp do rozwiązań dotychczas zarezerwowanych głównie dla korporacji. Dzięki temu, że produkt został stworzony przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii, zapewnia otrzymanie limitu faktoringowego podczas kilkuminutowego procesu. Powyższe bez konieczności dostarczania dokumentacji i formularzy.

Z oferty Płynnościomatu dla mikrofirm, z limitem do 1,5 mln zł,  może skorzystać mikroprzedsiębiorca prowadzący działalność przez przynajmniej rok, który wystawia faktury z terminem płatności do 90 dni. Usługa skierowana jest do aktualnych klientów banku, a także do wszystkich mikroprzedsiębiorców, którzy chcą szybciej dostać środki z wystawionych faktur

Jak mówi dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A. – „Dbamy o płynność finansową naszych klientów – dzięki rozwiązaniu wprowadzonemu przez  spółkę z naszej grupy kapitałowej, klienci, za dostawę towaru lub wykonaną usługę, będą mogli otrzymać środki wcześniej niż w terminie wynikającym z faktury”.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...