bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
PKO Bank Polski z polisami komunikacyjnymi na raty bez dodatkowych kosztów

PKO Bank Polski z polisami komunikacyjnymi na raty bez dodatkowych kosztów

Dodano: 2022-01-26
Publikator: informacja prasowa

PKO Bank Polski zaoferował swoim klientom ubezpieczenia komunikacyjne, które można kupować na raty. Oferta dotyczy ubezpieczeń OC oraz AC, a także pakietów ubezpieczeń.

Polisy komunikacyjne już teraz są dostępne na raty. Przy czym, koszt ubezpieczenia na raty jest identyczny jak przy zapłaceniu całej kwoty składki jednorazowo. Klienci banku będą mogli skorzystać z rozłożenia spłaty należności na cztery części. Promocja banku potrwa do końca czerwca bieżącego roku.

− Wyniki naszych analiz wskazują, że duża grupa klientów kupujących ubezpieczenia komunikacyjne lub planujących ich zakup chętnie skorzystałaby z oferty ratalnej. Szacunkowo to około 40 proc. konsumentów ubezpieczających swe pojazdy. Klienci jednak wbrew standardowym rozwiązaniom naszego rynku chcą, żeby skorzystanie z opłaty ratalnej za ubezpieczenie nie było związane z dodatkowymi kosztami, czyli żeby suma rat była równa jednorazowej składce za ubezpieczenie. Tymczasem lwia część ofert ratalnych kosztuje drożej i na dodatek tym drożej im większą liczbę rat wybierze klient. Dodatkowym elementem czyniącym naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną jest wzrost poziomu inflacji. W takich warunkach nieoprocentowane raty są dodatkową korzyścią dla klienta  – mówi Marcin Kruszewski, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń w PKO Banku Polskim.

Z inicjatywy będą mogli skorzystać klienci banku, którzu nie są w trakcie wypowiedzenia umowy konta w PKO oraz mieli w ciągu ostatnich trzech miesięcy wpływy na rachunek w wysokości co najmniej 1000 złotych, a także nie posiadają żadnych zaległości w spłatach.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...