bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
PIU organizuje warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku

PIU organizuje warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku

Dodano: 2017-03-30

Polska Izba Ubezpieczeń organizuje warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2017 r. w Spichlerzach na Ołowiance w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku. Drugi warsztat natomiast, zorganizowany zostanie w dniu 25 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Warsztaty mają na celu promowanie i upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniu ochrony prawnej. PIU zapowiada, iż prelegenci wyjaśnią istotę tego ubezpieczenia, a także jakie potrzeby klienta i pośrednika ono spełnia. Zostanie również omówiony zakres ubezpieczenia, proces ustalania odpowiedzialności i likwidacji szkód.

Wydarzenia skierowane są dla pracowników zakładów ubezpieczeń, pośredników ubezpieczeniowych, członków samorządu adwokatów i radców prawnych oraz przedstawicieli środowiska naukowego. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie internetowej Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...