bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Piotr Zadrożny podsumowuje rok w TUZ TUW

Piotr Zadrożny podsumowuje rok w TUZ TUW

Dodano: 2017-04-28

Ponad rok temu funkcję prezesa TUZ Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych objął Piotr Zadrożny. W specjalnej informacji prasowej, CEO podsumowuje 12 miesięcy zarządzania spółką. Jak wskazano w komunikacie, od czasu powołania Piotra Zadrożnego na prezesa towarzystwa, organizacja przeszła gruntowne zmiany kadrowe, organizacyjne, produktowe, sprzedażowe i likwidacyjne. „Ich pierwsze efekty dostrzegają zarówno klienci, jak i współpracujący z nią agenci, a także cały rynek” – napisano w podsumowaniu.

Rok temu, gdy następowała zmiana prezesa TUZ,  firma borykała się ze znacznymi problemami. Miała trudności z utrzymaniem rentowności czy zachowaniem prawidłowego procesu likwidacji szkód. Obecnie znajduje się na drodze wzrostu i już niedługo będzie w stanie konkurować z średniej wielkości zakładami ubezpieczeń w Polsce.    

– Rok temu mieliśmy przed sobą wiele wyzwań. Konieczne do przeprowadzenia zmiany wymagały nowego spojrzenia, a także nowych ludzi na pokładzie. Gdy osiągnęliśmy pierwsze efekty, chcemy przystąpić do walki o swój kawałek rynku w segmencie klienta indywidualnego – mówi Piotr Zadrożny.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...