bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Piotr Zadrożny podsumowuje rok w TUZ TUW

Piotr Zadrożny podsumowuje rok w TUZ TUW

Dodano: 2017-04-28

Ponad rok temu funkcję prezesa TUZ Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych objął Piotr Zadrożny. W specjalnej informacji prasowej, CEO podsumowuje 12 miesięcy zarządzania spółką. Jak wskazano w komunikacie, od czasu powołania Piotra Zadrożnego na prezesa towarzystwa, organizacja przeszła gruntowne zmiany kadrowe, organizacyjne, produktowe, sprzedażowe i likwidacyjne. „Ich pierwsze efekty dostrzegają zarówno klienci, jak i współpracujący z nią agenci, a także cały rynek” – napisano w podsumowaniu.

Rok temu, gdy następowała zmiana prezesa TUZ,  firma borykała się ze znacznymi problemami. Miała trudności z utrzymaniem rentowności czy zachowaniem prawidłowego procesu likwidacji szkód. Obecnie znajduje się na drodze wzrostu i już niedługo będzie w stanie konkurować z średniej wielkości zakładami ubezpieczeń w Polsce.    

– Rok temu mieliśmy przed sobą wiele wyzwań. Konieczne do przeprowadzenia zmiany wymagały nowego spojrzenia, a także nowych ludzi na pokładzie. Gdy osiągnęliśmy pierwsze efekty, chcemy przystąpić do walki o swój kawałek rynku w segmencie klienta indywidualnego – mówi Piotr Zadrożny.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...