bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Paweł Pawlak o zmianach w polskim oddziale Credendo

Paweł Pawlak o zmianach w polskim oddziale Credendo

Dodano: 2017-02-15

Od stycznia 2017 r. KUPEG, jeden z liderów europejskiego rynku ubezpieczeń należności, funkcjonuje pod nową nazwą i logo Credendo – Short-Term EU Risks (czytaj więcej: Grupa ubezpieczycieli kredytów od teraz na rynku pod wspólną marką Credendo). W związku z tym, również nazwa polskiego oddziału uległa zmianie. Polski oddział zyskał także nowego dyrektora (czytaj więcej: Paweł Pawlak dyrektorem polskiego oddziału Credendo). Paweł Pawlak do niedawna dyrektor sprzedaży w Kupeg Polska, zastąpi Michała Winiarskiego.

Jak wyjaśnia nowy dyrektor polskiego oddziału Credendo, zmiany, które w ostatnim czasie przechodzi firma wynikają z chęci dostosowania oferty do potrzeb klientów i wymogów rynku. – Naszą misją jest dostarczanie indywidualnych rozwiązań w zakresie zarządzania należnościami, a dzięki pracy pod wspólnym logo będziemy w stanie zintensyfikować tego rodzaju działania. Credendo jest czwartą co do wielkości europejską grupą ubezpieczycieli kredytów. Tworzące ją dotąd podmioty: Delcredere | Ducroire, Credimundi, KUPEG, INGO-ONDD, Garant i Trade Credit nadal funkcjonują, ale jednocześnie także korzystają ze wspólnego logo. To dzięki temu od teraz polscy klienci mogą korzystać z oferty każdej z tych firm w jeszcze większym zakresie – wyjaśnia Paweł Pawlak.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...