bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Pakiety beinsured

Pakiety beinsured

Dodano: 2016-07-11

Szanowni Państwo,

Od wielu z naszych subskrybentów, zainteresowanych pełnym dostępem do portalu i dziennika beinsured, otrzymujemy zapytania o ceny pakietów. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przedstawić cennik beinsured.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa rodzaje pakietów: dla osób indywidualnych i firm. Pakiet firmowy umożliwia wykup dostępu dla kilku pracowników jednocześnie, przy czym istnieje możliwość zmiany subskrybentów z firmy przez okres trwania prenumeraty.

Jeśli chodzi o ceny prenumerat, dysponujemy kilkoma wariantami:

I. pakiety z dostępem dla 1 osoby:

 • na okres 3 m-cy: 300 zł netto
 • na okres 6 m-cy: 450 zł netto
 • na okres 12 m-cy: 750 zł netto

II. pakiety firmowe:

*pakiet firmowy może być założony także dla 1 osoby; wówczas obowiązują ceny jak wyżej:

 1. dostęp dla 2-3 osób:
 • na okres 3 m-cy: 800 zł netto
 • na okres 6 m-cy: 1200 zł netto
 • na okres 12 m-cy: 1800 zł netto
 1. dostęp dla 4-8 osób
 • na okres 3 m-cy: 1800 zł netto
 • na okres 6 m-cy: 2400 zł netto
 • na okres 12 m-cy: 3400 zł netto
 1. pakiet negocjowalny dla większej ilości osób (pow. 9 pracowników); w tym przypadku cena będzie negocjowana indywidualnie.

Wykup pakietu zapewnia możliwość czytania wszystkich artykułów dostępnych na portalu beinsured.pl oraz otrzymywania dziennika zawierającego pełne treści artykułów.

Obecnie, rejestracja na portalu odbywa się 2-etapowo. W 1. kroku osoba indywidualna zakłada bezpłatne, 2-tygodniowe konto „próbne”. Chcemy w ten sposób dać Państwu możliwość przetestowania naszego produktu. Po tym okresie istnieje możliwość zakupu pakietu i rejestracji firmy na portalu. Osoba, która dokonuje rejestracji firmy, staje się administratorem konta firmowego, a więc może dodawać kolejnych subskrybentów – współpracowników, jak też ich zmieniać i dokonywać zmian w wybranych pakietach oraz przedłużać rejestrację. Wszelkie zmiany danych oraz dopisywanie kolejnych subskrybentów z pakietów firmowych odbywa się na koncie administratora (zakładka „Twoja strefa”; opcja: „Wyślij zaproszenie”) 

Umożliwiamy płatność przelewem lub poprzez platformę płatniczą Przelewy24. W przypadku wyboru płatności przelewem, termin na dokonanie płatności wynosi 14 dni kalendarzowych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: kontakt@beinsured.pl

Artykuły powiązane

Pada śnieg…na co uważać będąc kierowcą?

„Tato zobacz, jakie piękne płatki lecą z nieba.” Rzeczywiście, stanąłeś w oknie z synem i obaj zachwycacie się tym cudem...

Ubezpieczenia w pierwszych trzech kwartałach 2023 roku

W dniu 28 listopada 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował biuletyn, w którym zamieszczono analizę ry...

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...