bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Pakiet Strażnika – nowa oferta specjalna Nationale-Nederlanden

Pakiet Strażnika – nowa oferta specjalna Nationale-Nederlanden

Dodano: 2016-09-26

Nationale-Nederlanden przygotował nową ofertę specjalną. Ubezpieczyciel do polisy Sposób na Przyszłość wprowadził unikalne korzyści Pakietu Strażnika. Nowe rozszerzone ubezpieczenie daje klientom m.in. możliwość regularnego oszczędzania z ochroną kapitału oraz do 500 zł premii co roku. Ponadto umowa zapewnia także kompleksowe ubezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń w życiu rodzica lub dziecka.

Promocja dedykowana jest klientom posiadającym dzieci, którzy w okresie od 19 września do 31 grudnia br. zawrą umowę ubezpieczenia Sposób na Przyszłość oraz w jej ramach ubezpieczą osobę dorosłą wraz z przynajmniej jednym dzieckiem. Przy czym ubezpieczane dziecko powinno być objęte ochroną z tytułu przynajmniej jednej umowy dodatkowej.

W ramach oferty specjalnej klienci otrzymają dwie dodatkowe korzyści. Po pierwsze, jest to coroczna premia w wysokości nawet do 500 zł, wypłacana do 18. urodzin najmłodszego dziecka ubezpieczonego w ramach polisy. Ponadto, Nationale-Nederlanden gwarantuje ochronę kapitału, która obowiązuje w przypadku inwestowania 100% wszystkich składek inwestycyjnych przez cały okres ubezpieczenia w fundusz UFK NN Gotówkowy.

– Oferta specjalna Pakiet Strażnika to odpowiedź Nationale-Nederlanden na potrzeby polskich konsumentów, którzy oprócz czystej ochrony ubezpieczeniowej poszukują również możliwości regularnego i bezpiecznego oszczędzania oraz budowania kapitału na przyszłość swojego dziecka w ramach umowy na życie. Nasz nowy produkt oferuje przy tym dodatkowy bonus finansowy, który można przeznaczyć na dowolny cel, m.in. na bieżące potrzeby rodziny, edukację dzieci lub też zaoszczędzić, aby umożliwić dziecku spokojny i bezpieczny start w dorosłe życie mówi Adam Burchat, kierownik ds. rozwoju produktów inwestycyjnych w Nationale-Nederlanden.

Ubezpieczenie daje również możliwość dostosowania zakresu ochronnego do zmian w życiu. Klient może także dobrać poszczególne elementy, które dla jego wygody zostały skompletowane w pakiety według głównych potrzeb, tj. zdrowotnych, wypadkowych i zabezpieczenia dzieci. Nabywając umowy dodatkowe w pakietach, ubezpieczony otrzymuje także assistance medyczny, obejmujący m.in. pomoc domową, dostarczanie leków, wsparcie psychologa, transport do i ze szpitala, opiekę nad osobami niesamodzielnymi mieszkającymi z ubezpieczonym.

– Należy podkreślić, że właściwie dobrane ubezpieczenie pomaga zapewnić rodzinie środki na wypadek niespodziewanych zdarzeń w codziennym życiu oraz poczucie spokoju i bezpieczeństwa w przyszłości – podsumowuje Adam Burchat.

W związku z rozszerzeniem swojej oferty produktowej, Nationale-Nederlanden rozpoczęło właśnie kompleksową kampanię reklamową o nazwie „Zostań strażnikiem przyszłości Twojego dziecka”. W pierwszej kolejności ruszyła jej radiowa oraz internetowa odsłona. Projekt przewiduje także aktywności w przekazie telewizyjnym.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...