bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Pakiet assistance dla klientów Idea Fleet od Europ Assistance

Pakiet assistance dla klientów Idea Fleet od Europ Assistance

Dodano: 2016-11-03

Europ Assistance przygotowało pakiet assistance dla klientów Idea Fleet. Ma on być pomocą w razie problemów z samochodem w trakcie podróży. Przedmiotem ubezpieczenia jest organizacja i pokrycie kosztów pojazdu zastępczego. Oferta dostępna jest w trzech wariantach.

W ramach podstawowego New Standard, klient może korzystać z pojazdu zastępczego przez 5 dni, pośredniego New Premium przez 10. Opcja New VIP gwarantuje natomiast pojazd zastępczy na faktyczny czas naprawy pojazdu, a w sytuacji kradzieży, czy szkody całkowitej, na okres 30 dni.

– Oferta dedykowana klientom Idea Fleet została przygotowana w taki sposób, aby w jak najbardziej kompleksowy sposób wesprzeć ich w trudnej sytuacji na drodze. Zróżnicowanie pakietów pozwala klientowi wybrać najbardziej optymalny dla siebie okres wynajmu pojazdu zastępczego – mówi Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Ponadto, w ramach wszystkich trzech wariantów klienci mogą skorzystać z usprawnienia pojazdu na miejscu zdarzenia, holowania, dowozu paliwa, parkowania pojazdu, wynajmu pojazdu zastępczego, transportu kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania lub docelowego podróży, czy zakwaterowania w hotelu. Dodatkowo w ramach pakietu zagwarantowany jest odbiór pojazdu po naprawie, zaliczka na koszty naprawy, złomowanie pojazdu, a także nielimitowany dostęp do infolinii informacyjnej, pomocy administracyjnej, usług tłumaczenia telefonicznego i serwisu concierge.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...