bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Otomoto Pay pomoże w sfinansowaniu zakupu samochodu

Otomoto Pay pomoże w sfinansowaniu zakupu samochodu

Dodano: 2022-12-15

Otomoto, jedna z największych na polskim rynku platform z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, ogłosiło wprowadzenie na rynek nowej usługi – Otomoto Pay, przygotowanej przy współpracy z Carsmile. Zarówno Otomoto jak i Carsmile należą do tego samego właściciela.

Otomoto Pay to rozwiązanie zintegrowane z platformą ogłoszeniową, które ma pomagać w sfinansowaniu zakupu samochodu. Do końca pierwszego kwartału 2023 r. usługa Otomoto Pay będzie dostępna losowo przy połowie ogłoszeń wyświetlanych na Otomoto. Zainteresowani narzędziem będą mogli skorzystać z niego za pośrednictwem strony otomotopay.pl. Z kolei od kwietnia 2023 r. rozwiązanie ma być dostępne przy wszystkich ogłoszeniach na Otomoto.

Pomysłodawcy deklarują, że usługa pozwala na szybkie znalezienie finansowania zakupu pojazdu w jednej z 18 instytucji finansowych, wśród których można wymienić: PKO Leasing, BNP Paribas, Alior, Santander, Raiffeisen, Cofidis, Inbank, Arval czy Brutto.pl.

Niedługo po premierze rozwiązania użytkownicy mają uzyskać dostęp do usługi Scan&Buy. Ma ona, na podstawie skanu tablicy rejestracyjnej pojazdu lub kodu QR w dowodzie rejestracyjnym, określić rynkową cenę samochodu i automatycznie zaproponować użytkownikowi możliwości jego finansowania z Otomoto Pay.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...