bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Osoby z dobrą historią kredytową otrzymają zniżki na produkty ubezpieczeniowe

Osoby z dobrą historią kredytową otrzymają zniżki na produkty ubezpieczeniowe

Dodano: 2017-07-12

Biuro Informacji Kredytowej we współpracy z Europ Assistance Polska i BeforeYouGo przygotowało dla swoich klientów promocyjne pakiety ubezpieczeń. Wszystkie osoby z dobrą historią kredytową w BIK mają zagwarantowane zniżki na zakup ubezpieczenia turystycznego, rowerowego, car assistance i home assistance.

BIK wylicza ocenę punktową w skali od 1 do 5 gwiazdek każdej osobie, która chociaż raz zaciągnęła zobowiązanie finansowe. Im wyższa ocena tym lepsza zdolność kredytowa. Do wystawienia oceny najbardziej brana jest pod uwagę terminowość spłacania rat kredytowych. BIK osobom z oceną 4 lub 5 oferuje produkty ubezpieczeniowe ze specjalną zniżką.

– Proponując naszym klientom zniżki na oferty partnerów, chcemy udowodnić, że pozytywna historia kredytowa to nie tylko szansa na uzyskanie kolejnego kredytu, ale również realne korzyści w innych obszarach, np. ubezpieczenia czy produkty assistance – mówi Marcin Gozdek, Dyrektor Departamentu Rynku Detalicznego w Biurze Informacji Kredytowej.

Klienci mogą skorzystać z 20% zniżki na ubezpieczenie „Pomoc Rowerowa”, które zapewnia profesjonalną i kompleksową pomoc w razie awarii lub uszkodzenia roweru, nieszczęśliwego wypadku lub kradzieży z włamaniem. Z kolei Pomoc w Domu i Pomoc na Drodze obejmuje usługi assistance, na które klient z wysoką oceną może otrzymać 10% rabatu. Oba produkty dostępne są w trzech wariantach. Ubezpieczeni w ramach assistance samochodowego mają zapewnioną pomoc na terenie Polski i w całej Europie.

– Dzięki przygotowanej ofercie ubezpieczenia, klienci mogą dopasować produkt do swoich potrzeb i otrzymać gwarancję realnej pomocy, zawsze wtedy, gdy tego potrzebują. Mając pod ręką polisę ubezpieczenia assistance, zyskujemy poczucie bezpieczeństwa i możemy liczyć na szybkie wsparcie wykwalifikowanych specjalistów – mówi Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Dla osób, które lubią podróżować, przygotowana została specjalna zniżka (30%) na ubezpieczenie turystyczne od BeforeYouGo. Klienci mogą liczyć na pomoc w sytuacji nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, a także w sytuacji zgubienia bagażu. Oferta dostępna jest w trzech wariantach. Ubezpieczenie można kupić w specjalnej aplikacji BeforeYouGo.

Artykuły powiązane

W 2023 r. ubezpieczono obroty handlowe o wartości aż 911 mld zł

Polska Izba Ubezpieczeń w dniu 8 kwietnia 2024 r. opublikowała informację zgodnie, z którą w 2023 roku ubezpieczyciele o...

Bezpiecznie zaplanuj majówkę 2024!

Korzystając z jednodniowego urlopu, możesz cieszyć się pięciodniowym wolnym od środy. Tylko czwartek, 2 maja, to dzień r...

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...