bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej

Olimpiada Wiedzy Ubezpieczeniowej

Dodano: 2022-10-26
Publikator: informacja prasowa

Kilka dni temu, 21 października w Warszawie, odbył się finał drugiej edycji Olimpiady Wiedzy Ubezpieczeniowej. To wydarzenie organizowane przez Unilink, którego patronem jest Gazeta Ubezpieczeniowa.

W Olimpiadzie Wiedzy Ubezpieczeniowej wzięło udział ponad 1 200 agentów z całej Polski. Ostateczną rozgrywkę wygrał Michał Bok. To doradca z Zabrza od 12 lat działający w branży ubezpieczeniowej. Zwycięzca Olimpiady zdobył tytuł „Najlepszego Agenta 2022” i otrzymał czek o wartości 10 tys. zł oraz samochód BMW X2 do użytkowania na rok.

Jak podkreśla jeden z członków zarządu Unilink: „Formuła wydarzenia znana z teleturnieju «Jeden z dziesięciu» sprawiła, że widzowie finału, zgromadzeni zarówno w hotelu Bristol, jak i przed ekranami komputerów, z zapartym tchem śledzili zmagania doradców i trzymali kciuki za swoich faworytów. Finalistom należy się uznanie za ogromną wiedzę i odwagę zmierzenia się z najlepszymi doradami w branży”.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...