bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nowy oddział multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia w Galerii Północnej

Nowy oddział multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia w Galerii Północnej

Dodano: 2017-09-14

Multiagencja Superpolisa Ubezpieczenia uruchomiła nową placówkę w otwartej 14 września warszawskiej Galerii Północnej. Klienci nowego centrum handlowego będą mieli dostęp do kilkudziesięciu produktów wszystkich największych towarzystw działających na polskim rynku ubezpieczeniowym.

– Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci cenią sobie oszczędność czasu i zależy im na dostępie do produktów ubezpieczeniowych na równi z dostępem do innych sklepów i usług. Dlatego wybierając lokalizację nowego oddziału multiagencji zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w warszawskiej Galerii Północnej. Dzięki temu zainteresowani ubezpieczeniem od poniedziałku do niedzieli mogą wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma produktami wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń – mówi Sebastian Zadrożny, Dyrektor Zarządzający Siecią Zewnętrzną w Superpolisa Ubezpieczenia.

Nowy oddział multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia zlokalizowany jest na poziomie -2 centrum handlowego. W placówce można skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ofert 30 ubezpieczycieli oraz pomocy w dopasowaniu oferty pod względem ceny i zakresu ochrony.

 

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...