bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nowy członek zarządu LINK4

Nowy członek zarządu LINK4

Dodano: 2016-07-15

Katarzyna Wojdyła została powołana do zarządu LINK4. Nowa członkini zarządu będzie odpowiadać za technikę ubezpieczeniową, w tym za produkty i taryfy, a także zarządzanie ryzykiem.

Katarzyna Wojdyła związana jest z LINK4 od 10 lat. Wcześniej pracowała na stanowisku dyrektora technicznego, dyrektora ds. cen oraz pełniła funkcję głównego akcjonariusza.

Wojdyła karierę zawodową rozpoczęła w KPMG, gdzie awansowała na stanowisko głównego konsultanta, jak też pełniła funkcję menedżera w zespole aktuarialnym. Doświadczenie w sektorze ubezpieczeń zdobywała w pracy dla Liberty Ubezpieczenia. 

Jest absolwentką matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada także licencję aktuarialną oraz przynależy do międzynarodowego stowarzyszenia ACCA.

Tydzień temu (7 lipca 2016 r.) rada nadzorcza powołała nowego prezesa zakładu ubezpieczeń. Nowo wybrana Agnieszka Wrońska zastąpiła Tomasza Tarkowskiego, który zrezygnował ze stanowiska w dniu 1 lipca 2016 r.

Artykuły powiązane

Łatwiejsza transgraniczna współpraca między organami nadzoru w przypadku zmiany siedziby zakładu ubezpieczeń

Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) postanowił uzupełnić swoją decyzję z...

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...