bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Nowa kampania wizerunkowa Open Finance

Nowa kampania wizerunkowa Open Finance

Dodano: 2017-05-09

Open Finance rozpoczęło nową kampanię wizerunkową. Jej celem jest przede wszystkim podkreślenie i zwrócenie uwagi na korzyści dla klientów z korzystania z pomocy i usług profesjonalnych doradców firmy.

W dniu 8 maja 2017 r. wystartowała ogólnopolska kampania wizerunkowa Open Finance #mamswojegoeksperta. Przekaz będzie emitowany głównie w sieci ale planowane są też emisje spotów reklamowanych w kinach.

– Chcemy pokazać, że nasz oddział to miejsce przyjazne klientom. Miejsce, w którym ekspert wytłumaczy nam złożoność produktów finansowych, wyliczy zdolność kredytową, porówna oferty finansowe w dwudziestu bankach oraz pomoże wyjść z kłopotliwych sytuacji kapitałowych. Nasi doradcy to eksperci na rynku, a posiadaną wiedzę chętnie przekazują swoim klientom – mówi Jakub Strzelczyk, Dyrektor Marketingu Open Finance.

„Każdy z nas ma swoją profesję. Lekarz dba o nasze zdrowie, nauczycielka o wykształcenie, adwokat jest naszym wsparciem w sądzie, architekt pomoże przy budowie czy wykończeniu nieruchomości, a kto pomoże nam w finansach? Właśnie od tego są eksperci Open Finance. Klienci nie muszą znać się na wszystkim – to nie wstyd poprosić o pomoc” – stanowi główne przesłanie kampanii.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...