bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nationale-Nederlanden z nową ochroną na wypadek niezdolności do pracy

Nationale-Nederlanden z nową ochroną na wypadek niezdolności do pracy

Dodano: 2017-03-08

Nationale-Nederlanden wprowadza do swojej oferty ubezpieczeń grupowych nową usługę – „Miesięczna wypłata”. Jest to produkt, który zapewnia ochronę finansową na wypadek niezdolności do pracy zarobkowej wskutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby.

Produkt „Miesięczna wypłata” gwarantuje ubezpieczonemu regularne wypłaty na wypadek niezdolności do pracy trwającej dłużej niż pół roku. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje tzw. finansowy bufor bezpieczeństwa dla osoby, która utraciła możliwość pobierania standardowego wynagrodzenia od swojego pracodawcy i jej podstawowym źródłem utrzymania staje się renta. Polisa „Miesięczna wypłata” ma uchronić ubezpieczonego od sytuacji, gdy wskutek nagłego spadku dochodów pojawią się trudności z utrzymaniem dotychczasowego standardu życia.

Oferowana przez Nationale-Nederlanden opcja dostępna jest w standardzie w dwóch wariantach czasowych: przez 6 lub 12 miesięcy. Produkt powstał w wyniku konsultacji z klientami i przedstawicielami ubezpieczeniowymi, podobnie jak nowe, bardziej przystępne dla odbiorców OWU. Aktualne OWU, spisane przystępnym językiem, zawierają także szereg nowych rozwiązań, jak choćby możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego aż do 75. roku życia, czy też wypłata świadczenia za pobyt w szpitalu, uwzględniająca także dzień wypisu. 

– Rozwój sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie dla małych i średnich przedsiębiorstw jest jednym z kluczowych projektów Nationale-Nederlanden w perspektywie najbliższych lat. Właśnie dlatego stale monitorujemy oczekiwania pracowników firm, na podstawie których uatrakcyjniamy naszą ofertę. Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom coraz to nowsze rozwiązania – „Miesięczna wypłata” jest jednym z nich – mówi Joanna Walczuk, Product Manager w Nationale-Nederlanden. 

Artykuły powiązane

Nowe przepisy chroniące obywateli przed kradzieżą tożsamości od 1 czerwca.

Od 1 czerwca 2024 roku w Polsce będą obowiązywać nowe przepisy mające na celu lepszą ochronę obywateli przed k...

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...