bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nationale Nederlanden wspiera diagnostykę raka piersi

Nationale Nederlanden wspiera diagnostykę raka piersi

Dodano: 2016-10-20

Nationale Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. podpisało umowę z Braster S.A. w zakresie dystrybucji urządzenia medycznego do samodzielnego badania piersi w domu.

Urządzenie zostało zaprojektowane przez polskich naukowców, którzy prace nad jego koncepcją rozpoczęli już w 2008 r. Teraz produkt po latach testów i wdrażania technologii trafia do sprzedaży. Będzie on dystrybuowany poza placówkami NN, poprzez stronę internetową braster.eu, a w przyszłości także w sieci aptek ulokowanych na terenie całego kraju. Na razie Braster przystąpił do współpracy z Dr Zdrowie, urządzenie będzie dostępne w 31 punktach.

Dla Nationale-Nederlanden podjęcie współpracy ze spółką wpisuje się w strategię zakładu ubezpieczeń polegającą na promocji profilaktyki zdrowia, w tym zachęcania do regularnych badań. 

„Teraz idziemy krok dalej, dołączamy do rewolucji i rozpoczynamy współpracę z firmą Braster, twórcą innowacyjnego urządzenia do samobadania piersi” – podał ubezpieczyciel na swojej stronie internetowej.

Zakład ubezpieczeń zobowiązał się także do przedstawienia oferty produktu pracownikom spółek Nationale Nederlanden, Nationale Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. oraz Nationale Nederlanden Usługi Finansowe S.A.

Artykuły powiązane

Roszczenia informacyjne agenta a upływ terminu przedawnienia roszczenia o zapłatę prowizji

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 26 stycznia 2023 r. (sygn. akt II CSKP 2252/22) oddalił skargi kasacyjne złożone przez obi...

Prawo do zadośćuczynienia dla członków rodziny poszkodowanego niezgodne z Konstytucją?

Od niemal półtora roku, tj. od dnia 19.09.2021 r. w Kodeksie cywilnym obowiązuje przepis art. 4462  KC, stanowiący pods...

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...