bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nationale-Nederlanden podwójnie wyróżnione Orderem Finansowym

Nationale-Nederlanden podwójnie wyróżnione Orderem Finansowym

Dodano: 2016-04-12

Wyróżnienie Order Finansowy przyznawane w corocznym plebiscycie magazynu gospodarczego Home&Market w tym roku dwa razy trafiło do Nationale-Nederlanden. Firma została wyróżniona w dwóch kategoriach – „Ubezpieczenia dla firm” za polisy grupowe na życie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz „Ubezpieczenia na życie” za produkt o charakterze ochronno-inwestycyjnym „Ochrona Jutra”.

Produkt ubezpieczenia grupowego Nationale-Nederlanden zapewnia ochronę życia i zdrowia pracowników oraz ich najbliższych poprzez wypłatę świadczeń związanych z pobytem w szpitalu, przebyciem operacji lub wystąpieniem poważnej choroby, bądź związanych z trwałym inwalidztwem lub uszczerbkiem na zdrowiu, niezdolnością do pracy. W ofercie ubezpieczyciela znajdują się także dwa pakiety. Pierwszy z nich, Cancer Cover gwarantuje ochronę na wypadek nowotworu, natomiast Cardio w przypadku wystąpienia choroby kardiologicznej.

– W ubezpieczeniach grupowych ważna jest kompleksowość oraz dopasowanie oferty do potrzeb klienta. Produkt powinien być dostosowany do branży, w której firma działa. Ponadto warto, aby polisa uwzględniała szeroki zakres ochrony pracowników. Istotna jest także prostota procedur w zakupie ubezpieczenia oraz podczas uzyskiwania świadczeń. Tym bardziej cieszy nas otrzymane wyróżnienie, ponieważ jest dowodem na to, że Nationale-Nederlanden, jako jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce, cieszy się dużym zaufaniem szerokiej grupy przedsiębiorców i klientów indywidualnych – twierdzi Michał Jakubowski, dyrektor ds. klientów korporacyjnych w Nationale-Nederlanden.

Drugie wyróżnione ubezpieczenie dostosowuje się do zmian w życiu klienta. Produkt składa się z 12 umów zapewniających kompleksową opiekę w różnych wypadkach, dodatkowo wzbogaconych o assistance medyczny. Świadczenie można rozszerzyć do 10 osób, bądź zmienić zakres ubezpieczenia w trakcie trwania umowy.

Ordery Finansowe to plebiscyt, w którym od kilkunastu lat są wybierane najlepsze usługi i produkty finansowe obecne na polskim rynku, wyróżniające się pod względem innowacyjności, użyteczności.

Artykuły powiązane

KNF zaktualizował i uzupełnił pytania dotyczące SFDR

W dniu 23 listopada 2023 r. Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował, że w zakładce „Pytania i odpowiedzi (Q&am...

Problemy z odbiorem poczty nie uzasadniają braku odpowiedzi na wezwania UOKiK

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w wyroku z dnia 8 maja 2023 r. (sygn. akt XVII AmA 31/21) orzekł, że reo...

Dodatkowe świadczenia ubezpieczyciela to koszty uzyskania przychodu

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w wyroku z dnia 14 września 2023 r. (sygn. akt III SA/Wa 1248/23) orzekł, że...