bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nationale-Nederlanden partnerem konferencji Nienieodpowiedzialni

Nationale-Nederlanden partnerem konferencji Nienieodpowiedzialni

Dodano: 2017-11-06

W dniu 7 listopada br. odbędzie się piąta edycja konferencji Nienieodpowiedzialni. Partnerem wydarzenia zostało towarzystwo ubezpieczeń Nationale-Nederlanden. Projekt ma na celu budowanie oraz wzmacnianie świadomości i odpowiedzialności społecznej wśród firm działających w branży finansowej.

– Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyliśmy do grona partnerów konferencji Nienieodpowiedzialni. Jako firma, przykładamy dużą wagę do projektów z zakresu CSR. Uważamy, że odpowiedzialność sektora finansowego, w tym towarzystw ubezpieczeniowych, wobec klientów, współpracowników, społeczeństwa i środowiska powinna być dla niego źródłem możliwości i rozwoju – mówi Marta Pokutycka-Mądrala, Rzecznik Prasowy Nationale-Nederlanden.

Projekt Nienieodpowiedzialni powstał w 2013 r. Jego pomysłodawcą jest ANG Spółdzielnia, a głównymi organizatorami Grupa ANG SA oraz „Będę Kim Zechcę” – Fundacja Grupy ANG. Projekt ten skupia się na kondycji moralnej branży finansowej, jej tożsamości, roli społecznej oraz kierunku, w którym podąża. Idea ta ma stać się źródłem dyskusji, zarówno na temat tego co w sektorze należy naprawić, jak i możliwości jego wpływu na otoczenie. Tegoroczna edycja poświęcona będzie m.in. dyskusji o tym czy biznes w erze robotów będzie bardziej etyczny i odpowiedzialny niż dzisiaj.

Artykuły powiązane

Łatwiejsza transgraniczna współpraca między organami nadzoru w przypadku zmiany siedziby zakładu ubezpieczeń

Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) postanowił uzupełnić swoją decyzję z...

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...