bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nationale-Nederlanden dla tych, którzy chcą WIĘCEJ!

Nationale-Nederlanden dla tych, którzy chcą WIĘCEJ!

Dodano: 2022-12-12
Publikator: Informacja prasowa

Nationale-Nederlanden prowadzi nową kampanią rekrutacyjno-wizerunkową. Firma stawia na dalszy rozwój sieci sprzedaży.

„Dla tych, którzy chcą WIĘCEJ” – pod tym hasłem Nationale-Nederlanden rozpoczęło nową kampanię skierowaną do osób zainteresowanych współpracą na stanowisku doradcy ubezpieczeniowego. Firma planuje w ten sposób dotrzeć do osób, które chcą zdobywać doświadczenie i rozwijać się w tej branży. Ambasadorami akcji zostali doradcy związani z firmą.

Komunikacja pod hasłem „Dla tych, którzy chcą WIĘCEJ” ma na celu pozycjonowanie Nationale-Nederlanden jako dobrego miejsca pracy zarówno dla osób chcących zdobywać doświadczenie w tym zawodzie, jak i gotowych podnosić swoje kwalifikacje. Kampania podkreśla, że doradca to ktoś więcej niż specjalista do spraw sprzedaży. To bowiem osoba, która potrafi doradzić i wskazać najlepsze rozwiązanie w zakresie ochrony i pomóc klientowi w dobraniu odpowiedniego produktu.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://media.nn.pl/214203-nationale-nederlanden-rusza-z-nowa-kampania-rekrutacyjno-wizerunkowa-firma-stawia-na-dalszy-rozwoj-sieci-sprzedazy.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...