bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nagrody dla branży ubezpieczeniowej

Nagrody dla branży ubezpieczeniowej

Dodano: 2022-04-01
Publikator: informacja prasowa

W zeszłym tygodniu spadł deszcz nagród na przedstawicieli polskiego rynku ubezpieczeń.

Unum Życie zostało nagrodzone tytułem Super Etyczna Firma. Konkurs był zorganizowany przez redakcję Pulsu Biznesu. Laur został wręczony po dokonaniu analizy m. in. kodeksu etycznego i norm postępowania.

Z kolei wyróżnienie nagrodą „Instytucja Roku” otrzymała Europa Ubezpieczenia. Jest to niezależny ranking przygotowywany od kilku lat przez portal mojebankowanie.pl. Powyższe za najlepszą jakość obsługi klientów w kanałach zdalnych.

Licznymi osiągnięciami może poszczyć się PZU. Ubezpieczyciel tryumfował bowiem we wspomnianym rankingu „Instytucja Roku” w czterech kategoriach – najlepszy ubezpieczyciel w Polsce, najlepsza jakość obsługi w placówkach, najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych oraz projekt z zakresu CSR.

Należy również pamiętać o Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”. TUW otrzymało puchar za 30 lat współpracy i pracę na rzecz rolników.

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...