bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nagroda Asklepiosa dla prezesa ERGO Hestii

Nagroda Asklepiosa dla prezesa ERGO Hestii

Dodano: 2022-10-14
Publikator: informacja prasowa

Piotr Maria Śliwicki – prezes Grupy ERGO Hestia – został wyróżniony statuetką Asklepiosa.

Wspomniana nagroda została przyznana za wieloletnie działania na rzecz rozwoju i promocji polskich uzdrowisk oraz kompleksowe działania w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Statuetkę przyznało Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP podczas konferencji „Uzdrowiska Polskie – Dobro Narodowe” w Uniejowie.

Jak mówi prezes Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP – „Realizacja tak unikalnych przedsięwzięć, związanych z polskimi uzdrowiskami, jak konkurs EKO HESTIA SPA, byłaby niemożliwa, gdyby nie osobiste zaangażowanie w tę sprawę prezesa Piotra Marii Śliwickiego. Miejscowości uzdrowiskowe często są pionierami nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań i mogą stanowić – zwłaszcza w zakresie ochrony środowiska – inspirujący przykład do naśladowania dla innych samorządów”.

Przypomnijmy, że EKO HESTIA SPA to konkurs, w którym co roku nagradzane są najciekawsze pomysły inwestycyjne, społeczne i edukacyjne, związane bezpośrednio z ochroną środowiska.

Artykuły powiązane

KNF zaktualizował i uzupełnił pytania dotyczące SFDR

W dniu 23 listopada 2023 r. Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował, że w zakładce „Pytania i odpowiedzi (Q&am...

Problemy z odbiorem poczty nie uzasadniają braku odpowiedzi na wezwania UOKiK

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w wyroku z dnia 8 maja 2023 r. (sygn. akt XVII AmA 31/21) orzekł, że reo...

Dodatkowe świadczenia ubezpieczyciela to koszty uzyskania przychodu

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w wyroku z dnia 14 września 2023 r. (sygn. akt III SA/Wa 1248/23) orzekł, że...