bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nagroda Asklepiosa dla prezesa ERGO Hestii

Nagroda Asklepiosa dla prezesa ERGO Hestii

Dodano: 2022-10-14
Publikator: informacja prasowa

Piotr Maria Śliwicki – prezes Grupy ERGO Hestia – został wyróżniony statuetką Asklepiosa.

Wspomniana nagroda została przyznana za wieloletnie działania na rzecz rozwoju i promocji polskich uzdrowisk oraz kompleksowe działania w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Statuetkę przyznało Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP podczas konferencji „Uzdrowiska Polskie – Dobro Narodowe” w Uniejowie.

Jak mówi prezes Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP – „Realizacja tak unikalnych przedsięwzięć, związanych z polskimi uzdrowiskami, jak konkurs EKO HESTIA SPA, byłaby niemożliwa, gdyby nie osobiste zaangażowanie w tę sprawę prezesa Piotra Marii Śliwickiego. Miejscowości uzdrowiskowe często są pionierami nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań i mogą stanowić – zwłaszcza w zakresie ochrony środowiska – inspirujący przykład do naśladowania dla innych samorządów”.

Przypomnijmy, że EKO HESTIA SPA to konkurs, w którym co roku nagradzane są najciekawsze pomysły inwestycyjne, społeczne i edukacyjne, związane bezpośrednio z ochroną środowiska.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...