bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Na lotnisku w Modlinie stanął pierwszy w Polsce polisomat od Link4

Na lotnisku w Modlinie stanął pierwszy w Polsce polisomat od Link4

Dodano: 2017-03-22

Towarzystwo ubezpieczeń Link4 uruchomiło pierwszy w Polsce polisomat. Maszyna, w której będzie można dokonać zakupu ubezpieczenia turystycznego, stanęła na lotnisku w Modlinie. Jak zapowiada ubezpieczyciel, takie urządzenia, już wkrótce mają pojawić się również na innych lotniskach w kraju.

Wdrożenie pomysłu w życie trwało kilka miesięcy. Urządzenie wyglądem przypomina bankomat. Na dotykowym ekranie pojawiają się proste komunikaty, które prowadzą klienta krok po kroku do finału transakcji, czyli zakupu polisy turystycznej.

– Zanim polisomat stanął na lotnisku w Modlinie Link4 musiał uzyskać od Urzędu Lotnictwa Cywilnego dodatkowe zgody na ustawienie maszyny w porcie lotniczym. Sprawę otrzymania stosownych uprawnień ułatwił fakt, iż Link4 jest spółką związaną kapitałowo z PZU, w którym skarb państwa posiada swe udziały – komentuje Patrycja Kotecka, dyrektor Departamentu Marketingu w Link4.

Ubezpieczyciel zapowiedział również, że już w kwietniu wprowadzi kolejne innowacyjne rozwiązanie. Uruchomione zostanie ubezpieczenie komunikacyjne, oparte na telematyce. Dzięki niemu kierowcy będą mogli otrzymać zniżki jako gratyfikację jazdy zgodnie z przepisami (czytaj więcej: LINK4 będzie obniżał składkę OC w oparciu o telematykę).

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...