bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Monika Woźniak-Wołek została Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Aegon Polska

Monika Woźniak-Wołek została Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Aegon Polska

Dodano: 2017-03-01

Monika Woźniak-Wołek w dniu 1 marca 2017 r. dołączyła do zespołu Aegon Polska. Objęła stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu. Będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w bankach i u kluczowych pośredników finansowych oraz rozwój biznesu w nowych obszarach, przekazał ubezpieczyciel w komunikacie prasowym.

Monika Woźniak-Wołek od początku swojej kariery zawodowej jest związana z rynkiem finansowym. Doświadczenia zawodowe zdobywała w bankowości w Inteligo Financial Services, a następnie w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Union Investment TFI, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Sprzedaży Detalicznej. Przez ostatnie 6 lat pracowała w spółkach Grupy Warta na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Bancassurance. Specjalizuje się w nawiązywaniu współpracy pomiędzy instytucjami finansowymi, zarządzaniu współpracą z zewnętrznymi sieciami sprzedażowymi oraz w zarządzaniu zmianą.

Monika Woźniak-Wołek jest absolwentką Wydziału Prawa i Wydziału Politologii UMCS, ukończyła także studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...