bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
MAI Truck Assistance – oferta dla transportu ciężkiego od MAI Service i EAP

MAI Truck Assistance – oferta dla transportu ciężkiego od MAI Service i EAP

Dodano: 2017-03-15

Agencja ubezpieczeniowa MAI Service wspólnie z Europ Assistance przygotowała ofertę assistance skierowaną do transportu ciężkiego. MAI TRUCK ASSISTANCE obejmuje zdarzenia powstałe zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Ofertę wyróżnia szeroki zakres ochrony, obejmujący, w zależności od wybranego wariantu, awarię pojazdu lub ogumienia, wypadek pojazdu, nieszczęśliwy wypadek kierowcy, kradzież i akty wandalizmu oraz warunki pogodowe i drogowe. Assistance dostępne jest w trzech wariantach: Standard, Premium lub Top.

„Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów z branży transportowej, przygotowaliśmy assistance dla pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony. Program ma zastosowanie dla ciągników siodłowych lub balastowych, autobusów, przyczep i naczep. To co wyróżnia nasz assistance to bardzo szeroki zakres ochronny, obejmujące np. pomoc związaną z warunkami pogodowymi” – podaje agencja ubezpieczeniowa.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...