bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
LINK4 ulepsza ubezpieczenie mieszkaniowe

LINK4 ulepsza ubezpieczenie mieszkaniowe

Dodano: 2017-02-28

Towarzystwo ubezpieczeń LINK4 wprowadziło nową wersję ubezpieczenia mieszkaniowego. Będzie ono dostępne w dwóch wariantach: ubezpieczenie mienia od zdarzeń nazwanych oraz formuła all risk. Ubezpieczyciel zapewnia, iż nowe ogólne warunki ubezpieczenia są bardziej przejrzyste, usystematyzowane i czytelne.

LINK4, w wariancie ubezpieczenia mienia od wszelkich ryzyk, ponosi odpowiedzialność za szkody będące następstwem jakiegokolwiek zdarzenia losowego. Ubezpieczyciel zwraca uwagę, że w tym przypadku będzie także odpowiadać za szkody wyrządzone w domu przez takie zwierzęta, jak kuny, łasice, dzięcioły czy szczury – to ryzyko często jest wyłączane w opcji all risk. Towarzystwo ubezpieczeń odpowiada także za powstałe w związku ze szkodą m.in. koszty: akcji ratowniczej, uprzątnięcia pozostałości po szkodzie, transportu mienia, składowania, poszukiwania i usunięcia przyczyny szkody.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...