bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
LINK4 partnerem programu „Nasz nowy dom”

LINK4 partnerem programu „Nasz nowy dom”

Dodano: 2017-03-01

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń zostało partnerem programu telewizyjnego „Nasz nowy dom”. Ubezpieczyciel wesprze jego uczestników, przekazując polisę mieszkaniową oraz wspierając finansowo remont, realizowany przez ekipę programu.

Kolejny sezon programu „Nasz nowy dom” startuje 2 marca br. w telewizji Polsat. Wiosenna edycja obejmie 12 odcinków, w których pojawią się przedstawicielki zarządu LINK4: Agnieszka Wrońska – prezes LINK4 i Katarzyna Wojdyła – członek zarządu. Będą one osobiście wręczać polisy właścicielom odremontowanych mieszkań.

Jak podkreśla Agnieszka Wrońska, prezes LINK4, udział w programie jest formą reklamy i promocji marki oraz oferowanych produktów ochronnych mieszkań.

– Jednym ze strategicznych celów LINK4 w tym roku jest zwiększenie udziału polis mieszkaniowych w portfelu. Dlatego zdecydowaliśmy się na pierwszą w historii firmy reklamę telewizyjną promującą „mieszkaniówkę” i udoskonaliliśmy sam produkt, wprowadzając m.in. formułę all risk. Widzimy już pierwsze efekty. Sprzedaż od początku roku wzrosła o 30 procent a nasz produkt plasuje się w czołówce najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku. Zaangażowanie w program „Nasz nowy dom” to kolejne, ale nie ostanie działanie, jakie podejmujemy promując ubezpieczenia mieszkaniowe, których świadomość jest w Polsce cały czas bardzo niska – podkreśla Agnieszka Wrońska, prezes LINK4.

Program „Nasz nowy dom” ogląda ok. 4 mln telewidzów. Jego koncept polega na udzieleniu pomocy rodzinom, które borykają się z trudnymi warunkami mieszkaniowymi. Mają problemy finansowe, wynikające z niepełnosprawności, choroby lub doświadczeń życiowych. Ekipa programu w ciągu kilku dni dokonuje remontu domu.

– Bohaterowie „Naszego nowego domu” szczególnie zasługują na wsparcie – mówi Patrycja Kotecka, dyrektor pionu marketingu w LINK4. – Cieszy nas, że możemy pomagać tym wspaniałym rodzinom. To ludzie, którzy przeszli często życiowe dramaty, a my możemy sprawić, że wreszcie będą mieli spokojny sen. Moment, kiedy wchodzą do świeżo odremontowanego domu, na który dostają od nas polisę mieszkaniową, jest zawsze niezwykle wzruszający. Ich radość jest nie do opisania – dodaje Patrycja Kotecka z LINK4.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...