bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Konto dla gracza w Banku Pekao S.A.

Konto dla gracza w Banku Pekao S.A.

Dodano: 2022-12-15
Publikator: Informacja prasowa

Bank Pekao S.A. wprowadza do swojej oferty nowe karty do konta z wizerunkami gamingowymi.

Osoby, które założą konto z kartą na selfie mogą zyskać premię na start w wysokości 200 zł. Dodatkowo, jeśli klient przystąpi do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą dla gracza, może zyskać kolejne 100 zł do wykorzystania, m.in. na PlayStation Store, Xbox czy Steam. Bank zachęca tym samym do rozwijania pasji, zgodnie z hasłem „Bierz życie za rogi”!

Jak mówi Dyrektor Biura w Departamencie Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych Banku Pekao S.A. – „Stawiając na innowacje, nie można przejść obojętnie obok tego sektora – gaming w Polsce podąża za globalnymi trendami i jest to bardzo angażujące hobby. Odpowiadając na potrzeby młodych – bank powinien być obecny w tym obszarze rynku i wspierać swoich klientów w rozwoju ich pasji. Patrząc przez pryzmat wydatków, gracze podchodzą do zakupów gier z większą dozą ostrożności. Deklarują, że gry są drogie, dlatego ich zakup wymaga oszczędzania. Często rezygnują z zakupu nowości i czekają, aż gra będzie tańsza. Chętnie łapią okazje, przyjmują wszelkie nadprogramowe środki finansowe, które umożliwiają zakup pożądanej gry. Bank Pekao przygotował dla takich pasjonatów specjalną promocję, która ze względu na szeroką ofertę dostępnych w programie nagród i rozwiązań, jest atrakcyjna dla każdego pokolenia graczy”.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...