bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Konkurs MetLife – „Dbam więc działam”

Konkurs MetLife – „Dbam więc działam”

Dodano: 2017-05-16

Ruszył konkurs internetowy organizowany przez towarzystwo ubezpieczeń MetLife. „Dbam więc działam” polega na umieszczaniu na dedykowanej stronie internetowej zdjęć, przedstawiających w jaki sposób dbamy o ludzi i rzeczy dla nas ważne. Konkurs ma również na celu promowanie nowego terminowego ubezpieczenia na życie „MetLife na Życie”.

– Idea konkursu zawiera się w haśle „Dbam więc działam” wypracowanym podczas warsztatów kreatywnych z naszymi klientami, ponieważ prawdziwe dbanie o bliskich to nie tylko słowa, lecz działanie. Dla MetLife ta idea jest szczególnie ważna – dbanie o bezpieczeństwo finansowe klientów to podstawa naszej działalności – powiedziała Aneta Świercz-Grądkowska, Dyrektor ds. Marketingu Zintegrowanego.

Konkurs potrwa do dnia 11 czerwca 2017 r. Autorzy najlepszych trzech zgłoszeń zostaną nagrodzeni aparatami Polaroid Snap. Ponadto autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień od innych internautów, otrzyma voucher na kurs fotografii.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...