bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Kolekcjonerska karta oraz prawie 2 mln zł od mBanku z okazji 30. finału WOŚP

Kolekcjonerska karta oraz prawie 2 mln zł od mBanku z okazji 30. finału WOŚP

Dodano: 2022-01-10
Publikator: informacja prasowa

mBank świętuje piątą rocznicę współpracy z WOŚP i z okazji 30. jubileuszowej gry podsumowuje efekty dotychczasowego wspólnego grania oraz informuje o nowych działaniach, skierowanych na dalsze wsparcie Fundacji.  

30 stycznia bieżącego roku odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. mBank, będący po raz piąty partnerem WOŚP, wspólnie z klientami wsparł cele Fundacji kwotą blisko 70 mln zł. Przekazał również część swojej kolekcji dzieł sztuki, a klienci banku zamówili około 111 tys. kolekcjonerskich kart, projektowanych co roku przez Jurka Owsiaka. W tym roku bank zaprezentował następujący szereg działań:

  • Kolejna kolekcjonerska karta autorstwa Jurka Owsiaka. Zaprojektowanych zostanie 50 tys. kart, zarówno w wersji wirtualnej, jak i plastikowej. Wersja plastikowa karty zmienia kolor pod wpływem światła. Karty są dostępne od 10 stycznia bieżącego roku.
  • 100 tys. zł każdego dnia za każde odnotowane 100 wpłat na WOŚP, dokonane za pośrednictwem mBanku. Akcja potrwa od 11 stycznia i do Finału. Jak informuje bank, łącznie może przekazać na rzecz Fundacji kwotę sięgającą 2 mln zł.
  • Wsparcie WOŚP za pośrednictwem mLeasingu. Za każde opublikowane zdjęcie na Instagram lub Facebook z hasztagiem #GramyRazem2022, mLeasing przekaże na rzecz Fundacji 10 zł.
  • Nowe ustawienia w aplikacji mobilnej oraz na stronie mBanku, za pośrednictwem których można wygodnie wesprzeć cel 30. Finału.

Co więcej, mBank przekazał ponad 830 terminali płatniczych oraz 120 tys. plecaków dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo, bank prowadzi akcję promocyjną dla przedsiębiorstw, w ramach której wszystkie opłaty za rachunki korporacyjne od stycznia do czerwca zostaną przekazane na konto Fundacji. Klienci mBanku mogą również samodzielnie wspierać cel WOŚP przez cały rok, przekazując drobną kwotę po każdej płatności lub stałą co miesiąc.

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

#3 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 2

1/ Po pierwsze, nie będziesz łączył roli agenta i ubezpieczającego 2/ Po drugie, nie będziesz zarabiał na ubezpi...

    Zadaj Pytanie