bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Kaspersky Lab świadczy usługi informatyki śledczej posiadaczom cyberubezpieczenia Allianz

Kaspersky Lab świadczy usługi informatyki śledczej posiadaczom cyberubezpieczenia Allianz

Dodano: 2017-04-21

Kaspersky Lab podjął współpracę z Allianz, w ramach której będzie świadczył usługi w zakresie informatyki śledczej oraz reagowania na incydenty powstałe u posiadaczy cyberubezpieczenia Allianz w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. W przypadku kryzysu cybernetycznego firmy mogą teraz skorzystać z wiedzy eksperckiej Kaspersky Lab. Pomoże im to ograniczyć szkody związane z incydentami naruszenia bezpieczeństwa, przekazał w komunikacie prasowym Kaspersky Lab.

– Polisy cyberubezpieczenia zyskują coraz większe znaczenie jako element całościowej strategii ochrony. Posiadając dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie analizy zagrożeń, Kaspersky Lab potrafi rozpoznać cyberataki w sposób profesjonalny i na wczesnym etapie, a także może zareagować na nie w oparciu o informatykę śledczą – powiedział Holger Suhl, dyrektor zarządzający na region DACH, Kaspersky Lab. – Cieszymy się, że jako partner Allianz Global Corporate & Specialty możemy chronić klientów AGCS w Niemczech, Austrii i Szwajcarii przed cyberatakami i szkodami wynikowymi – dodaje.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...