bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Już wkrótce odbędzie się konferencja Connected Car Insurance Europe 2017 w Londynie

Już wkrótce odbędzie się konferencja Connected Car Insurance Europe 2017 w Londynie

Dodano: 2017-03-02

W dniach 19-20 kwietnia 2017 r. w Londynie odbędzie się kolejna edycja Connected Car Insurance Europe 2017 – konferencja dotycząca nowych technologii w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Patronem medialnym wydarzenia został portal beinsured.pl.

Jest to najważniejsze spotkanie europejskiej branży ubezpieczeń komunikacyjnych, podczas którego przedstawiciele m.in. AIG, Direct Line Group, Generali, Insure the Box, MAPFRE, RSA omówią kluczowe zagadnienia mające wpływ na rozwój wszystkich głównych dziedzin: UBI, autonomiczność i mobilność.

UBI (Usage Based Insurance), czyli indywidualne ubezpieczenia samochodu, których wysokość składki wyliczana jest na podstawie analizy stylu jazdy danego kierowcy, okazały się sukcesem w niektórych kluczowych sektorach np. dla młodych kierowców. Nie osiągnęły one jednak oczekiwanego przez branżę poziomu. Niemniej jednak, UBI wprowadziło telematykę do ubezpieczeń komunikacyjnych. Podczas tegorocznej konferencji, eksperci podejmą dyskusję, w jaki sposób ubezpieczyciele mogą wykorzystać te dane i technologię do stworzenia zupełnie nowej gamy produktów dopasowanych do potrzeb współczesnych konsumentów – connected consumers.

Wydarzenie rośnie z roku na rok i obecnie może pochwalić się ponad 400 specjalistami z branży z całej Europy. Jest to odpowiednie miejsce do poznania kluczowych partnerów oraz odkrycia nowych ofert na 2017 r.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.tu-auto.com/connectedcar-insurance-eu/

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...