bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
b2f
Jarosław Bucoń kolejnym prelegentem b2f III

Jarosław Bucoń kolejnym prelegentem b2f III

Dodano: 2018-03-02

Jarosław Bucoń, menedżer zespołu biznesowego w sektorze ubezpieczeniowym, Sollers Consulting, dołączył do grona prelegentów trzeciej edycji BACK TO THE FUTURE (b2f) – Ubezpieczenia przyszłości.

Jarosław Bucoń jest menedżerem zespołu biznesowego w sektorze ubezpieczeniowym. Obecnie zajmuje się analizą niezbędnych modyfikacji modelu biznesowego w kontekście zmian rynku bancassurance.

W swojej karierze prowadził projekty w czołowych firmach ubezpieczeniowych. Od 1996 roku związany jest z ubezpieczeniami na życie. W ostatnim czasie odpowiadał za operacje i IT w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej. Jarosław Bucoń ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość.

W trakcie tegorocznej konferencji b2f Jarosław Bucoń weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Jak technologia może pomóc w spełnianiu wymogów regulacyjnych?”. Rozmowa będzie moderowana przez mec. Piotra Czubluna, partnera Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI.   

Tegoroczna edycja BACK TO THE FUTURE  – Ubezpieczenia przyszłoścpod hasłem „Regulacyjne tsunami” odbędzie się już 3 kwietnia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: ubezpieczeniaprzyszlosci.pl

Artykuły powiązane

Prawo do zadośćuczynienia dla członków rodziny poszkodowanego niezgodne z Konstytucją?

Od niemal półtora roku, tj. od dnia 19.09.2021 r. w Kodeksie cywilnym obowiązuje przepis art. 4462  KC, stanowiący pods...

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...

Czy dane osobowe będzie można swobodnie „transferować” do USA?

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Europejska rozpoczęła proces zmierzający do przyjęcia decyzji w sprawie adekwatności r...