bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Janusz Władyczak Wiceprezesem Zarządu KUKE

Janusz Władyczak Wiceprezesem Zarządu KUKE

Dodano: 2016-08-04

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Spółka Akcyjna poinformowała, iż w dniu 29 lipca 2016 r. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Janusza Władyczaka na stanowisko Wiceprezesa Zarządu KUKE. Będzie on odpowiedzialny za obszar sprzedaży i rozwoju oferty produktowej.

Janusz Władyczak posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Wcześniej pełnił funkcję dyrektora departamentu produktów inwestycyjnych w PKO TFI. Był tam odpowiedzialny za kształtowanie strategii produktowej w zakresie funduszy inwestycyjnych, tworzenie i wdrażanie rozwiązań inwestycyjno-oszczędnościowych oferowanych klientom na rynku polskim.

Pracował w instytucji finansowej w Australii, gdzie wdrażał strukturyzowane produkty inwestycyjne dla klientów bankowości prywatnej oraz detalicznej jak również instrumenty pochodne w formie certyfikatów oraz warrantów notowanych na GPW w Warszawie.

Pracując we francuskich bankach inwestycyjnych odpowiedzialny był za relacje oraz zawieranie transakcji z największymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami finansowymi z krajów byłego ZSRR takich jak Rosja, Kazachstan, Ukraina, Armenia, Azerbejdżan, Litwa, Łotwa i Estonia.

Współpracując z największymi agencjami kredytów eksportowych (ECA’s) na świecie, odpowiedzialny był za zabezpieczanie wielomilionowych pożyczek bilateralnych, kredytów strukturyzowanych i syndykowanych oraz transakcji export finance.

Zajmował się także szerokim spektrum transakcji na rynku kapitałowym.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...