bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Jacek Konopka obejmie funkcję dyrektora ds. klientów strategicznych w Donoria

Jacek Konopka obejmie funkcję dyrektora ds. klientów strategicznych w Donoria

Dodano: 2016-10-18

Do zespołu menedżerów Donoria dołączył Jacek Konopka. Obejmie on stanowisko dyrektora ds. klientów strategicznych.

– Rozwijamy się znacznie szybciej niż branża. Wymaga to oczywiście wsparcia specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Budowę zespołu ułatwia nam model biznesowy – atrakcyjny dla pozyskiwania i utrzymywania najbardziej wartościowych pracowników z branży. Wierzę, że kolejne wzmocnienia i współpraca z Jackiem Konopką przełoży się bezpośrednio na najwyższy poziom obsługi, który możemy zagwarantować naszym klientom – stwierdził Dariusz Zajączkowski, prezes Donoria S.A.

„Obsługujemy coraz większą grupę klientów wymagających kompleksowej obsługi, obejmującej zaangażowanie wielu specjalistów oraz częste wsparcie ze strony reasekuracji. Stąd kolejne decyzje kadrowe” – podała w komunikacie prasowym spółka.

Wcześniej, na początku października do brokera ubezpieczeniowego dołączyła Barbara Szulak, która objęła stanowisko dyrektora biura ubezpieczeń flotowych. Także w kadrze menedżerskiej Donorii od czerwca znajduje się Przemysław Gawlak, który odpowiada za obszar ubezpieczeń pracowniczych.

 

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...