bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Jacek Birlet dołączył do Auxilii

Jacek Birlet dołączył do Auxilii

Dodano: 2017-03-03

Jacek Birlet z dniem 1 marca 2017 r. został nowym dyrektorem zarządzającym sprzedażą w kancelarii odszkodowawczej Auxilia S.A. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za pion sprzedaży i jego rozwój – przekazała firma.

– Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył menedżer z wieloletnim doświadczeniem. Wierzymy, że wysokie ambicje i silna orientacja na realizację celów biznesowych naszego nowego szefa sprzedaży przyczynią się do dalszego wzrostu wyników w tym kluczowym obszarze naszej działalności – powiedział Krzysztof Górka, Wiceprezes Zarządu Auxilia S.A.

Do zadań nowego dyrektora będzie należeć zarządzanie sprzedażą ogólnopolskiej sieci Auxilia S.A. i wsparcie zarządu. Będzie tworzył i realizował strategię działu sprzedaży, wspierał dyrektorów ośmiu oddziałów regionalnych w Polsce oraz zarządzał procesem rekrutacji i motywowania pracowników, przekazała kancelaria.

Jacek Birlet jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada 13-letnie doświadczenie menedżerskie i sprzedażowe. Odpowiadał m.in. za opracowywanie i realizacje strategii sprzedażowych w największych podmiotach z rynku finansowego. Do Auxilii przeszedł z Tax Care S.A. – spółki należącej do Grupy Getin Holding.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...