bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Inter z promocją ubezpieczenia turystycznego dla lekarzy dentystów

Inter z promocją ubezpieczenia turystycznego dla lekarzy dentystów

Dodano: 2017-05-11

W dniu 10 maja 2017 r. Inter ubezpieczenia ruszyło z promocją ubezpieczenia turystycznego dla lekarzy i lekarzy dentystów. Każdy kto wykupi ubezpieczenie zdrowotne, ma możliwość skorzystania z 10% rabatu na roczne ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie INTER Tour 365 zapewnia ochronę wyjazdów turystycznych, prywatnych i zawodowych, a także wyjazdów o charakterze mieszanym dla lekarzy oraz ich najbliższych. Obowiązuje ono w każdej podróży, bez względu na jej cel, w przypadku choroby lub nieszczęśliwego wypadku za granicą. Obejmuje nieograniczoną liczbę wyjazdów w okresie rocznym, przy czym długość pojedynczego wyjazdu nie może przekroczyć 45 dni. Wyjazd nie musi być zgłoszony ubezpieczycielowi.

Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia i pomoc assistance w podróży w wysokości 250 tys. zł dla każdego ubezpieczonego, koszty wynikłe z następstw nieszczęśliwych wypadków w wysokości 15 tys. zł dla każdego ubezpieczonego, a także OC w życiu prywatnym.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...