bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Innowacyjna platforma do porównywania zakresów ubezpieczeń

Innowacyjna platforma do porównywania zakresów ubezpieczeń

Dodano: 2022-12-13
Publikator: Informacja prasowa

PZU stawia na innowacje, a tym samym konsekwentnie poprawia jakość swoich procesów i usług.

Ubezpieczyciel wdraża właśnie narzędzie do porównywania zakresów produktów ubezpieczeniowych, którego autorem jest Comadso – duński startup. Z systemu skorzystają zwłaszcza zespoły wsparcia sprzedaży, które są odpowiedzialne za rozwój wiedzy produktowej u agentów oraz konsultantów infolinii.

Platforma ma dostarczyć PZU dokładne analizy porównawcze dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych. Ponadto umożliwi lepsze monitorowanie zmian zachodzących w ofercie pozostałych ubezpieczycieli. Co istotne, odmiennie od większości porównywarek, startup nie porównuje cen produktów, ale skupia się na zakresie.

Głównym obszarem działalności Comadso jest porównywanie kryteriów w poszczególnych produktach ubezpieczeniowych. Powyższe z uwzględnieniem zaznaczenia różnic występujących pomiędzy nimi. Dzięki temu użytkownicy narzędzia mają dostęp do aktualnej bazy produktów, ich zakresu, a także gotowych analiz wraz z porównaniem.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...