bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
ING kontynuuje wsparcie Polaków w biznesie

ING kontynuuje wsparcie Polaków w biznesie

Dodano: 2021-08-31

ING Bank Śląski powraca z ofertą, skierowaną do Polaków w biznesie. Bank kontynuuje promocję narzędzi, które pomagają polskim firmom rozwijać się i robić swoje w biznesie: pożyczkę online bez prowizji oraz wsparcie księgowego za 0 zł przez 6 miesięcy.

– Gospodarka wybiła się z recesji już w 1kw21 a więc zanim skończyła się trzecia fala pandemii, to zasługa mocnego przemysłu. Po zniesieniu restrykcji w maju br. ruszyła druga jej część, a więc handel i usługi rynkowe – dotychczas najbardziej dotknięte pandemią. Wariant delta koronawirusa może wprawdzie rozłożyć w czasie okres odbicia PKB, jednak rosnąca odporność gospodarki to dobry prognostyk. Inwestycje firm są konieczne by budować moce produkcyjne i konkurencyjność w środowisku rosnących kosztów produkcji. Biznes musi iść do przodu i my chcemy w tym pomóc.  Dla firm, które szykują się na wdrażanie nowych rozwiązań, rozwój oraz inwestycje mamy konkretne rozwiązania: pożyczkę online bez prowizji oraz wsparcie księgowego – powiedziała Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

– W marcu tego roku uruchomiliśmy kampanię skierowaną do firm z hasłem „Przedsiębiorcy, u was nie ma, że się nie da. Dzięki, że robicie swoje”. Pomimo trudnej sytuacji na rynku, wiele firm już wtedy było gotowych, żeby działać i inwestować, co pokazywały wyniki kampanii. Teraz wracamy z tym przekazem bo jesteśmy przekonani, że jest on dla biznesów ciągle aktualny a oferta atrakcyjna. Wiemy, że nasi przedsiębiorcy nie będą czekać, będą działać i rozwijać biznesy. Z badań wynika, że poprawiają się nastroje polskich przedsiębiorców i coraz więcej firm planuje inwestycje, głównie w nowy sprzęt i maszyny, a my dajemy narzędzia, które im to ułatwią. Wspieramy ducha przedsiębiorczości – dodała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Pierwszym narzędziem promowanym ING Bankiem Śląskim w kampanii jest pożyczka online bez prowizji. Skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Maksymalna jej kwota w ofercie specjalnej bez prowizji może wynosić 400 tys. zł.

Drugim narzędziem w ramach oferty jest księgowy od ING za 0 zł przez 6 miesięcy. Korzystając z danego narzędzia, firmy mogą powierzyć prowadzenie swojej księgowości ekspertom ING w ramach usługi Biuro rachunkowe. Liczba konsultacji jest nieograniczona, a specjaliści banku nie tylko sprawdzą i zaksięgują faktury, lecz również wyślą wyliczenie kwot podatków do zapłaty. Usługi księgowości są dostępne wyłącznie posiadaczom bankowości internetowej Moje ING lub ING Business.

Kampania wystartowała 30 sierpnia. Swój przekaz marketingowy bank będzie emitował w telewizji, internecie oraz za pośrednictwem direct marketingu.

Artykuły powiązane

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...

Pracodawca musi prowadzić teczki nawet jeśli nie wykonuje kontroli trzeźwości

Państwowa Inspekcja Pracy oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej potwierdzają, że nawet jeśli pracodawca nie wy...