bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
HanseMerkur sprzedaje ubezpieczenia w systemie dla biur podróży MerlinX

HanseMerkur sprzedaje ubezpieczenia w systemie dla biur podróży MerlinX

Dodano: 2017-03-14

HanseMerkur rozpoczął sprzedaż swoich ubezpieczeń za pomocą najpopularniejszego systemu rezerwacyjnego dla biur podróży MerlinX. System rezerwacyjny należy do spółki ESS (Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.), czołowego na polskim rynku turystycznym operatora w sektorze turystyki.

– Od początku naszej obecności na polskim rynku dużo uwagi poświęcamy naszym partnerom, czyli biurom podróży. To tutaj właśnie spora liczba klientów decyduje się obok wycieczki na zakup ubezpieczenia. A w dużej mierze sprzedaż polis zależy od udostępnionych pracownikom biur podróży narzędzi i wyboru form rezerwacji – mówi Renata Łątka, Operations Manager w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży.

Ubezpieczyciel posiada własny system, dostępny w strefie agenta na stronie internetowej www.hansemerkur.pl. Postanowił jednak zaistnieć w zewnętrznym systemie. „Dzięki integracji z systemem MerlinX teraz kupno polisy turystycznej w biurze podróży jest jeszcze łatwiejsze i szybsze” – zapewnia ubezpieczyciel w komunikacie.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...