bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
b2f
Grzegorz Kaliszuk dołączył do grona prelegentów b2f

Grzegorz Kaliszuk dołączył do grona prelegentów b2f

Dodano: 2018-03-06

Grzegorz Kaliszuk, dyrektor zarządzający ds. produktów życiowych i zdrowotnych w TU Allianz Życie Polska S.A., został prelegentem tegorocznej edycji BACK TO THE FUTURE (b2f) III– Ubezpieczenia przyszłości. Ekspert omówi zagadnienia związane z RoboAdvisors, czyli zastosowaniem sztucznej inteligencja w branży ubezpieczeniowej.

Grzegorz Kaliszuk w Allianz Polska odpowiada za linię ubezpieczeń życiowych, w tym produktów inwestycyjnych, ochronnych, rentowych, jak również za produkty zdrowotne. W zakładzie ubezpieczeń nadzoruje rozwój oferty produktowej, pricing, analizę portfela, ocenę ryzyka medycznego oraz underwriting ubezpieczeń grupowych (w tym życiowych i zdrowotnych).

Grzegorz Kaliszuk związany jest z rynkiem kapitałowym od 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w TFI PZU i Nordea. Od 2010 roku związany jest bezpośrednio z rynkiem ubezpieczeń na życie. Zanim został dyrektorem zarządzającym ds. produktów życiowych i zdrowotnych, w Allianz Polska, odpowiadał za współpracę ubezpieczyciela z kluczowymi partnerami bankowymi.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie studiował na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Rozpoczął też studia doktoranckie.

Tegoroczna edycja BACK TO THE FUTURE – Ubezpieczenia przyszłości pod hasłem „Regulacyjne tsunami” odbędzie się już 3 kwietnia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: ubezpieczeniaprzyszlosci.pl

Artykuły powiązane

Roszczenia informacyjne agenta a upływ terminu przedawnienia roszczenia o zapłatę prowizji

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 26 stycznia 2023 r. (sygn. akt II CSKP 2252/22) oddalił skargi kasacyjne złożone przez obi...

Prawo do zadośćuczynienia dla członków rodziny poszkodowanego niezgodne z Konstytucją?

Od niemal półtora roku, tj. od dnia 19.09.2021 r. w Kodeksie cywilnym obowiązuje przepis art. 4462  KC, stanowiący pods...

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...