bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
b2f
Grzegorz Kaliszuk dołączył do grona prelegentów b2f

Grzegorz Kaliszuk dołączył do grona prelegentów b2f

Dodano: 2018-03-06

Grzegorz Kaliszuk, dyrektor zarządzający ds. produktów życiowych i zdrowotnych w TU Allianz Życie Polska S.A., został prelegentem tegorocznej edycji BACK TO THE FUTURE (b2f) III– Ubezpieczenia przyszłości. Ekspert omówi zagadnienia związane z RoboAdvisors, czyli zastosowaniem sztucznej inteligencja w branży ubezpieczeniowej.

Grzegorz Kaliszuk w Allianz Polska odpowiada za linię ubezpieczeń życiowych, w tym produktów inwestycyjnych, ochronnych, rentowych, jak również za produkty zdrowotne. W zakładzie ubezpieczeń nadzoruje rozwój oferty produktowej, pricing, analizę portfela, ocenę ryzyka medycznego oraz underwriting ubezpieczeń grupowych (w tym życiowych i zdrowotnych).

Grzegorz Kaliszuk związany jest z rynkiem kapitałowym od 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w TFI PZU i Nordea. Od 2010 roku związany jest bezpośrednio z rynkiem ubezpieczeń na życie. Zanim został dyrektorem zarządzającym ds. produktów życiowych i zdrowotnych, w Allianz Polska, odpowiadał za współpracę ubezpieczyciela z kluczowymi partnerami bankowymi.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie studiował na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Rozpoczął też studia doktoranckie.

Tegoroczna edycja BACK TO THE FUTURE – Ubezpieczenia przyszłości pod hasłem „Regulacyjne tsunami” odbędzie się już 3 kwietnia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: ubezpieczeniaprzyszlosci.pl

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...