bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Grupa Europa z nowym centrum prasowym

Grupa Europa z nowym centrum prasowym

Dodano: 2017-10-06

Grupa Europa uruchomiła nowe centrum prasowe. Na portalu są publikowane aktualności firmowe, wyniki finansowe, raporty i opinie eksperckie. Biuro prasowe TU Europa jest dostępne pod adresem: media.tueuropa.pl.

Jako eksperci na portalu będą udzielać się m.in. Marat Nevretdinov, CEO Grupy Ubezpieczeniowej Europa, Magdalena Marciniak, doradca zarządu Grupy Europa, Jacek Wakulski, ekspert od alternatywnej sprzedaży ubezpieczeń i affinity, Patrycja Duszeńko-Majchrowska, ekspertka od regulacji ubezpieczeniowych.

Ponadto, nowe centrum prasowe będzie pełnić rolę bazy zdjęć i innych materiałów multimedialnych od zakładu ubezpieczeń.

– Powstanie cyfrowego biura prasowego wpisuje się w transformację, którą przechodzi Grupa Europa. Nasza strategia stawia na odkrywanie innowacji w ubezpieczeniach i sięganie po nowoczesne technologie. Właśnie przy ich użyciu powstało biuro prasowe, którego głównym zadaniem jest pomoc dziennikarzom w ich codziennej pracy. Dodatkowo, z dużą przyjemnością zaprosiliśmy do współpracy przy jego tworzeniu polski start-up. To sygnał, że Grupa Europa jest otwarta na podejmowanie wspólnych działań z młodymi, innowacyjnymi firmami – mówi Mariusz Gawrychowski, rzecznik prasowy Grupy Europa.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...