bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Grupa Europa i PAYBACK ze wspólną ofertą ubezpieczeniową

Grupa Ubezpieczeniowa Europa uruchamia nowy kanał sprzedaży. We współpracy z PAYBACK zaoferuje klientom programu cztery produkty ubezpieczeniowe: na życie, zdrowotne, home i kids assistance. Zakup będzie premiowany punktami PAYBACK.

– Szukamy innowacyjnych sposobów dotarcia do klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie wspólnej oferty z programem bonusowym. Jego uczestnicy uzyskają dostęp do stworzonych z myślą o nich produktów ubezpieczeniowych, które charakteryzują się atrakcyjną ceną i szerokim zakresem ochrony – mówi Marat Nevretdinov, wiceprezes Grupy Ubezpieczeniowej Europa.

Produkty oferowane przez Grupę Europa i PAYBACK można kupić przez stronę internetową www.payback.pl/ubezpieczenia. We wspólnej ofercie znalazły się następujące produkty:

  • Ubezpieczenie na życie „Zabezpieczenie Najbliższych“
  • Ubezpieczenie zdrowotne „Spokojny Powrót do Zdrowia“
  • Ubezpieczenie „Pomoc dla dziecka“
  • Ubezpieczenie home assistance „Złota Rączka“

– Dostrzegamy duży potencjał dla rozwoju tej współpracy. Ze zrealizowanych przez nas badań wynika, że jedną z najczęstszych przyczyn powstrzymujących Polaków przed zakupem ubezpieczeń jest ich cena. Wspólna oferta PAYBACK i Grupy Europa przełamuje tę barierę i pozwala zapewnić ochronę w najważniejszych obszarach życia – mówi Michał Pieprzny, CEO PAYBACK Polska.

Zakup każdej z polis będzie premiowany punktami PAYBACK. Za każdą wydaną złotówkę uczestnicy otrzymają 5 punktów. Jest to najwyższy przelicznik punktowy w całej ofercie programu. Na uczestników PAYBACK czekają także promocyjne punkty na start: 500 punktów w przypadku ubezpieczenia dla dzieci i home assistance oraz 2 razy więcej punktów przy zakupie ubezpieczenia na życie i zdrowie.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...