bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Gothaer w porównywarce ubezpieczeń mfind.pl

Gothaer w porównywarce ubezpieczeń mfind.pl

Dodano: 2016-05-12

Dzięki porównywarce ubezpieczeń mfind.pl klient może porównać OC oraz kupić polisę online. Jej oferta wciąż się powiększa. W kwietniu 2016 r. dołączyło do niej Gothaer, zyskując bardzo nowoczesny kanał sprzedaży. Poza Gothaer, w kalkulatorze można znaleźć między innymi polisy AVIVA, Proama, Benefia24, AXA Direct, You Can Drive, MTU, LINK4, Liberty Ubezpieczenia oraz Uniqa. Jest to ogromne udogodnienie dla polskich kierowców. Oznacza to bowiem, iż klient szybko, łatwo i wygodnie znajdzie najdogodniejsze dla siebie ubezpieczenie.

Współzałożyciel i prezes zarządu porównywarki ubezpieczeń mfind.pl., Bartosz Salwiński powiedział: „chociaż w Polsce ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC rosną i będą rosły, to w naszej porównywarce można kupić coraz tańsze polisy. Dlaczego? Ponieważ każde kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe w ofercie mfind oznacza większy wybór dla naszych Klientów i możliwość łatwiejszego znalezienia najkorzystniejszej, najlepiej dopasowanej do ich potrzeb polisy. Porównanie jak największej liczby dostępnych na rynku ofert, to jedyny sposób na oszczędność. Cieszy mnie, że Gothaer wspólnie z mfind będzie pomagał Polakom w wyborze najlepszego ubezpieczenia.”

 

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...