bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Generali wprowadza nowe autocasco

Generali wprowadza nowe autocasco

Dodano: 2017-04-18

Towarzystwo ubezpieczeń Generali wprowadza nowe ubezpieczenie autocasco. Ubezpieczyciel, w ramach wprowadzonych zmian premiuje najlepszych klientów.

Jak podaje ubezpieczyciel, osoba uprawniona do maksymalnych zniżek Bonus-Malus w OC i AutoCasco otrzyma dodatkowo stałą sumę ubezpieczenia w cenie autocasco. Obowiązuje to wszystkie pojazdy, niezależnie od wieku. Ponadto, taka osoba otrzyma nieredukcyjną sumę ubezpieczenia w cenie Autocasco również dla pojazdu w każdym wieku. Dodatkowo obniżona zostanie składka za assistance w wariancie LUX o 100 zł.

Ponadto klient, który zdecyduje się na naprawę auta w ramach autocasco w warsztacie wskazanym przez Generali otrzyma pojazd zastępczy na cały okres naprawy, usługę „door to door” oraz 3-letnią gwarancję na wykonaną naprawę pojazdu.

Ubezpieczyciel postanowił również, aby w ramach formuły all risk w autocasco włączyć do zakresu odpowiedzialności szkody spowodowane w wyniku rażącego niedbalstwa.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...